سری محصولات لوازم تورینگ (Touring Gear)

میکروفن های سیمی برای اجرای زنده

  • صدای طبیعی
  • ساختار مستحکم
  • فناوری ورودی و خروجی صدا

سری میکروفون ها برای اجرای زنده

beyerdynamic Touring Gear یک مجموعه کامل از میکروفون های اجرای زنده، که دارای طرفداران مشتاق بسیار در سراسر جهان در بهره گیری از آن روی صحنه و هم در استودیو است. این مجموعه محصولات با کیفیت در سطح عالی، مکمل مدل های افسانه ای سری M مانند M 88 یا M 160 و همانند مدل های کلاسیک اعتباری برای خود به دست آورده است.

کشفِ کلیدِ یک اجرای فراموش نشدنی: سری میکروفون های تورینگ گیر (TG)

کاربرد

این سری میکروفون هایی را معرفی می کند که تمامی کاربری های گوناگون در اجرای زنده از آواز و خوانندگی، هدست، یقه ای، درام و انواع ادوات مختلف موسیقی را شامل می شود. چه برای صدای خوانندگان و یا سازهای موسیقی، سری تورینگ گیر دارای میکروفون مناسب برای مشخصاً همان کاربری می باشد.

نام مدل هر میکروفون دربرگیرنده ی اولین حرف از نوع کاربری مربوطه است. حروف  TG مشخصه سری Touring Gear و در ادامه، V برای Vocal و H برای Headset و L برای Lavaliere و D برای Drums و I برای Instruments مقرر شده است.

دسته بندی ها

از مبتدی تا حرفه ای – این مجموعه از میکروفون های با کیفیت در سطح عالی برای همه مناسب هستند. دسته بندی ها با سری TG 30  برای کاربری های عام در سطح آغازین و به سری TG 90 برای حرفه ای ها می رسد.

ابزار موسیقی (INSTRUMENTS)

اجراهای زنده و کنسرت های بزرگ به ارکستر بی نقص نیاز دارند. تعامل صداهای خوانندگان و ادوات مختلف موسیقی می تواند یک تجربه واقعاً فراموش نشدنی را برای همه ی عوامل فراهم کند.

درام (DRUMS)

میکروفن های درام می باید صدای شفاف، برجسته و واضح داشته باشد – می بایست صدای طبیعی درام را بازتولید کند و نه صدای آنرا جایگزین کند. میکروفون های درام Touring Gear: می توانند با فشار بالای سطح صدا عملکرد عالی داشته باشد، بازتولید صدای فوق العاده داشته و فیدبک را تا حد ماکزیمم کاهش دهند.

صدای خوانندگان (VOCALS)

صدای هر هنرمندی منحصر به فرد و هر اجرا بی نظیر است. برای تبدیل این لحظات گذرا به یک تجربه خاص برای مخاطبان، نیاز به یک میکروفون دارید که به طور خاص برای صدای هنرمند مناسب باشد. این یک واقعیتِ تائید شده است: امروزه در همه ی سطوح زمان استفاده از میکروفون های آوازِ Touring Gear رسیده است.

هدست (HEADSET)

در بسیاری از شرایط بر روی صحنه هم نیازمند صدای مطلوب و هم حداکثر آزادی در حرکت هستید. موقعیت هایی که در آن مزایای هدست های Touring Gear بیرداینامیک خود را نشان می دهند. با این هدست ها هنرمندان می توانند هم با صدا و هم با حرکت بدنشان از کل فضای صحنه استفاده کنند.

یقه ای (LAVALIER)

یک میکروفون کلیپسی (clip-on) در شرائط محیطی تنها باید بدرستی شنیده شود، اما دیده نشود – به دلایل مهمتر: میکروفون lavalier باید ترکیبی کامل از حداکثر حساسیت و بهترین صدا را ارائه دهد. این کار را میکروفون های clip-on از سری Touring Gear  بیرداینامیک بصورت درخشانی انجام می دهند. ممکن است آن را نبینید، اما صدای فوق العاده آن توجه ها را به خود جلب می کند.

TG 1000

TG 1000 یک سیستم میکروفون بی سیم دیجیتال ۲۴ بیتی است که با ۳۱۹ مگاهرتز پهنای باند فرکانسی، دامنه ی قابل توجهی از باند UHF را در قالب یک سیستم جامع پوشش می دهد. تنها با استفاده از این دو ویژگی، TG 1000 یک سیستم بسیار انعطاف پذیر بوده که می تواند در بسیاری از سالن های بزرگ و برنامه های مختلف مانند کنسرت های بزرگ در سراسر جهان مورد استفاده قرار بگیرد. این محصول با استفاده از ویژگی های مورد پسند کاربر برای ارتقاع قابل توجه سیستمی طراحی شده است. TG 1000 بدون در نظر گرفتن نوع برنامه و محدودیت ها، به سیستم بی سیم جامع برای شما تبدیل می شود.

 TG 500

TG 500 سیستم میکروفون های بی سیم برای اجرا بر روی صحنه های مختلف طراحی شده است.

برای اجرا بر روی صحنه های نه پیچیده و بزرگ مانند تئاتر و یا سخنرانی ها و یا گروه های کوچک موسیقی؛ مدل های مختلف این سری همیشه عملکرد مطلوب را تضمین می کنند.

TG 100

TG 100 سطح آغازین سیستم میکروفون های بی سیم بیرداینامیک آلمان میباشد که از مزیت پایلت تن (pilot tone) برخوردار است. وضوح صدا و هندلینگ آسان و حفاظت بهینه در برابر تداخل امواج، باعث می شود TG 100 یک سیستم بی سیمِ دم دست و تمام عیار باشد. میکروفون بی سیم TG 100 به همان اندازه در مقیاس نسبتاً کوچک برای سخنرانی و آواز طراحی شده و بهمان اندازه برای موزیسین های بلندپرواز کاربرد دارد.

تکنولوژی کانال صوتی (Sound Channeling)

هر میکروفون بیرداینامیک آلمان، برای اطمینان از کنترل مطلوب امواج صوتی دارای تکنولوژی Sound Channeling می باشد. نتیجه؟ کیفیت صدای باور نکردنی. جزئیات در مورد تکنولوژی استفاده شده Sound Channeling در هر میکروفون در قسمت توضیحات محصول یافت می شود.

مروری بر محصولات