MOSAYC

توجه به جزییات

حس شنوایی انسان‌ها منحصر به فرد است و در گذر زندگی تغییر می‌کند. درست مثل موزاییک، بعضی قطعات تصویر صدا به مرور زمان یا از بین می‌رود و یا محو می‌شود. فناوری منحصر به فردِ شخصی‌سازِ صدا موسوم به MOSAYC که توسط شرکت Mimi Defined™ ارایه شده است، این نقیصه را کاملا برطرف و خود را دقیقا با توانایی شنیداری هر فرد تنظیم می‌کند. بدین ترتیب با شخصی سازیِ فردیِ صدا، اجزایِ از بین رفته‌ی موزاییک صدا بازیابی می‌شود و همه می‌توانند از تصویر کامل صدا با همه شکوه رنکارنگ آن لذت ببرند.

همچنین استفاده از این فناوری بسیار راحت است: نسخه اندروید یا آی او اس نرم افزار MIY را دانلود نمایید؛ پروفایل صدای شرکت Mimi Defined™ را فعال کنید و از شکوه تصویر یک صدای فوق العاده با همه جزییات شگفت‌انگیز آن بهره‌مند شوید.

AMIRON
​​​​​​​WIRELESS

هدفون‌های بلوتوثی لوکس و بسیار باکیفیت تسلا

مجهز به شخصی‌ساز صدا

AVENTHO
​​​​​​​WIRELESS

هدفون‌های بلوتوثیِ همراهِ تسلا

مجهز به شخصی‌ساز صدا

XELENTO
​​​​​​​WIRELESS

هدفون‌های توگوشی برای عاشقان صدا

مجهز به شخصی‌ساز صدا

LAGOON
​​​​​​​ANC

هدفون‌های بلوتوثی مجهز به فناوری ANC
و شخصی‌سازی صدا

BEYERDYNAMIC​​

BLUE BYRD​​

هدفون های توگوشیِ بلوتوثی

مجهز به شخصی‌ساز صدا

BEYERDYNAMIC​​

BLUE BYRD​​

هدفون های توگوشیِ بلوتوثی

مجهز به شخصی‌ساز صدا

پروفایل

به لطف وجود فناوری یکپارچه‌ی شخصی‌ساز صدا که توسط شرکت Mimi Defined™عرضه شده است، می‌توانید با یک تست شنیداری ساده، صدای هدفون‌های خود را متناسب با توانایی شنیداری‌تان تنظیم کنید. برای این منظور، با استفاده از نرم‌افزار مربوطه در تست ۶ دقیقه‌ای صدا شرکت و پروفایل صدای خود را مستقیما روی هدفون‌ها ذخیره نمایید. از صدای حیرت‌انیز موسیقی که کاملا متناسب با شما تنظیم شده است بدون استفاده از دستگاه بلوتوث لذت ببرید.

عادت های شنوایی

نسبت به عادات شنیداریِ شخصیِ خودتان آگاهی پیدا کنید: نرم‌افزار MIY مدت زمان و حجم روزانه گوش دادن شما به فایل‌های صوتی را اندازه می‌گیرد و در تبِ «Tracking» نشان می‌دهد تا آن موقع به چند درصد از سهم شنیداری روزانه رسیده‌اند. صرف نمایش این اطلاعات به شما می‌گوید آیا عادت شنیداری شما هنوز در منطقه سبز است یا گوش‌هایتان به لذت بردن از استراحت نیاز دارد.

لمس و کنترل

اکثر هدفون‌های ساخت شرکت بیرداینامیک بواسطه تاچ پدِ تعبیه شده روی گوشی سمت راست عمل می‌کنند. بنابر ترجیح شخصی خودتان میزان حساسیت تاچ پد را تنظیم نمایید. میزان حساسیت تاچ پد را بر اساس کم (دکمه سخت ضربه زدن) تا زیاد (دکمه نرم ضربه زدن) انتخاب کنید.

شرکت بیرداینامیک و می می 

انطباق کامل و بی نقص

قلب تپنده نرم‌افزار MIY، فناوری شخصی‌سازِ صدایِ MOSAYC است که توسط شرکت Mimi Defined™عرضه شده است. شرکت فناوری‌های صدایِ Mimi برترین شرکت جهان در زمینه شخصی‌سازیِ صداست که به شنیدن و تجربه موسیقایی بهینه باور دارد.