هدفون Beat BYRD  بیرداینامیک

 

هدفون بیرداینامیک مدل Beat BYRD از کمپانی بیرداینامیک یک محصول فوق العاده و پرفروش است. حمل این هدفون فوق باریک که از طراحی بسیار چشم نوازی برخوردار می‌باشد بسیار لذت بخش است که در همه لحظات زندگی، صدایی حیرت انگیز برای کاربران خود به ارمغان می‌آورد. این محصول صرفا از طریق توزیع کنندگان منتخب در کشورهای چین، هند و آفریقای جنوبی قابل دسترس است.

هدفون Soul BYRD  بیرداینامیک

 

 هدفون Soul BYRD از شرکت بیرداینامیک یک هدفون همه فن حریف و بی نقص است. این مدل با بهره‌مندی از طراحی توگوشیِ فوق باریک، کاربری بسیار آسان و طیف صدای خارق العاده، همراه هر روزه و چند منظوره شماست.

هدفون Blue BYRD بیرداینامیک

 

 هدفون Blue BYRD از شرکت بیرداینامیک آزادی حرکتی نامحدودی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این مدل دارای طراحی منحصر به فرد و فوق باریک و آمیزه‌ای است از سهولت بی نظیر در کاربری، دنیای شگفت انگیز صدا، خلاقانه‌ترین نسخه بلوتوث؛ و فناوری شخصی‌سازِ صدا که به لطف استفاده از فناوری MOSAYC تامین شده است.

هدفون Blue BYRD ANC بیرداینامیک  

 

 هدفون Blue BYRD ANC از شرکت بیرداینامیک از هر جهت استانداردهای نوینی وضع کرده است. این هدفون مجهز به هر چیزی است که فناوری خلاق می‌تواند ارایه کند: از فناوری بلوتوث و خنثی سازِ سروصدای محیطی گرفته تا فناوری شخصی سازِ صدایِ MOSAYC. این هدفون در قالب پشت گردنی و با طراحی منحصر به فرد و فوق باریکِ توگوشی عرضه می‌گردد.