تجهیزات صوتی برای شرکت‌ها

دنیای کار متحول شده و پیوسته در حال ثبت روندهای نوین ارتباطاتی است و به بنابراین هر روز تقاضاهای جدیدی از دنیای فناوری ارتباطات مطالبه می‌شود.

فرقی نمی‌کند تقاضاهای جدید برگزاری جلسات آنلاین باشد، پروژه گروهی باشد، یا به کارگیری همکاران دورکار و کارمندانِ بیرونی، تامین کنندگان و مشتریان؛ فناوری ارتباطات باید در هر حال قابل اطمینان باشد.

کلمه‌ای که ادا می‌شود را باید بتوان در زمان حقیقی به درستی فهمید. فناوری مربوطه باید در زمان مناسب آماده به کار باشد و بتواند از طریق حسی عمل نماید.

افزون بر این، کلیه طرف‌های دخیل در ارتباط باید بتوانند حرفهای همدیگر را بفهمند. یکی از پیش شرط‌های فهمیدن حرفهایی که ادا می‌شود سیگنال ورودی خوب است تا سیگنال خروجی خوب منتقل شود. مکالمه کنندگانی که در اتاق یا طرف دیگر خط هستند حتما کیفیت صدا را تحسین خواهند کرد.

شرکت Beyerdynamic بیش از ۵۰ سال تجربه صوتی ارزشمند در زمینه تولید میکروفون‌هایی دارد که کیفیت عالی صدا را از کنفرانس‌های اسکایپی گرفته تا اتاق‌های جلساتِ کاملا مجهز تضمین می‌کند. کلیه تجهیزات ما امکان همراهی مکالمه کنندگانی که در محل نیستند را فراهم می‌کند. بنابراین، محصولات ما سازوکارهای عملیاتی بهینه را تضمین و امکان برگزاری جلسات مفید با تمرکز بر محتوا را فراهم می‌کند.

جلسات فوری

میکروفون BM 53 USB مدل کلاسیک دستگاه اتصال و اجرای ما برای جلسات فوری و کنفرانس‌های اسکایپی است. مکالمه کنندگان حتما کیفیت برتر ارتباطی که این میکروفون فراهم می‌کند را تحسین خواهند کرد. فقط کافی است میکروفون را به راحتی از طریق کابل USB همراه آن به لپ تاپ یا رایانه رومیزی متصل و جلسه را آغاز کنید.

سالن جلسات چند منظوره

میکروفون‌های Quinta TB boundary شرکت ما را می‌توان در طول کنفرانس‌های ویدئوئی یا برای ضبط صدا به راحتی روی میز قرار داد. اگر تمایلی دارید هیچ وسیله‌ای روی میز نباشد، میکروفون‌های سقفی مدل Revoluto MPR 210 یا Classis RM30 تجهیزاتی ایده آل است.

 

سالن کنفرانس

زمانی که قرار است میکروفون‌ها موقتا روی میز باشند، سیستم کنفرانسی بی سیم Quinta گزینه‌ای فوق العاده است. این سیستم آماده است هر زمان که بخواهید در  حین حمل و نقل، شارژ کردن یا در مخزن حافظه به کار گرفته شود.  برای تجهیزات دائمی و ثابت، سیستم کنفرانسی سیمی یا میکروفون‌های نصبی ما انتخاب‌هایی ایده‌آل هستند.

سالن جلسات

سیستم‌های کنفرانسی دیجیتال ما در دو مدل Orbis و MCS تجهیزاتی یکپارچه، بی نقص و فوق العاده برای سالن جلسات است. برگزاری کنفرانس‌های بزرگ با این سیستم‌ها به راحتی امکان پذیر است. میکروفون‌های یکپارچه، رنگ‌ها و لوگوی خاص و منحصر به فرد یکپارچگی زیبا و دلپذیری به میزهای با کیفیت و معماری محیط می‌بخشد.